Uncategorized

 5 טיפים למסחר עצמאי שקול ואחראי – כך תשפרו את הביצועים

מסחר עצמאי בשוק ההון עשוי להניב רווחים משמעותיים בייחוד עבור משקיעים מנוסים שצברו קילומטראז' בעולם ההשקעות והם מכירים את צורת המסחר ואת שיטות העבודה הרלוונטיות למסחר יעיל. מתחילים? ברוכים הבאים לשוק המסחר הפיננסי! ריכזנו לפניכם 5 טיפים נחוצים במיוחד שיסייעו לכם לפתוח קריירה פיננסית ולצלוח אי אלו מהמורות שרבים לפניכם נפלו בהן. ובכן, מה יש לנו לחדש לכם?

אל תוותרו על זמינות מקסימלית

הידעתם? סוחרים מנוסים בשוק ההון מעודכנים אונליין בכל רגע נתון בנעשה בשוק ההון. כדי לזהות הזדמנויות בעולם כה דינמי כמוש שוק ההון אתם נדרשים למעקב נון סטופ אחרי שינויים, תנודות ותמורות לפיהם יש לפעול בצורה גמישה.

כדי למקסם את עבודתם כסוחרים פיננסים, חשוב שהברוקר שלכם יהיה זמין לכם בכל שעות היממה. זו הסיבה שאנו ממליצים על בחירת בית השקעות שמעניק שירותי תמיכה סביב השעון וערוך למתן שירותים זמינים כגון: הגדלת מסגרת אשראי, סגירת ארביטראז' ועוד לפי הצורך.

כדי למצות הזדמנויות חד פעמיות ולא להחמיץ התפתחויות משמעותיות עליכם לדאוג לעצמכם לגב יציב ותומך בשעת אמת.

נסו את שוק ההון בהדרגה

חוקי המשחק בשוק ההון הם קשוחים. לכן חשוב להתחיל ראשית עם סכומים קטנים גם לאחר רכישת מיומנויות ולימודים בתחום. ככל שתגדלו כך תרגישו בטוחים יותר ותוכלו להשקיע סכומי כסף משמעותיים יותר בהדרגה.

שימו לב כי הסקת מסקנות לפי עסקה בודדת לרוב אינו מדויק, הקפידו להסתכל על עולם מסחר זה בפרספקטיבה רחבה והתקדמו בצורה בטוחה ככל האפשר. שימו לב כי בתחילה המטרה שלכם היא להתנסות רק בשלבים מאוחרים יותר תוכלו לחשוב על רווחים גבוהים יותר ומינוף מהותי של הכספים.

גייסו את יכולות הטכנולוגיה לשירותכם

כיום, מרבית המסחר בשוק ההון נשען על עבודה עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות המספקות אפשרויות מסחר מגוונות: כולל: מסחר אוטומטי, ניתוח פונדמנטלי, מסחר במספר שווקים בו זמנית ועוד.

בבחירת בית השקעות רלוונטי, תעדיפו אחד עם יכולות טכנולוגיות משופרות שיאפשר לכם לנצל את המערכת בצורה הטובה ביותר ולהתחרות היטב בשוק של 'הגדולים'.

שוק ההון למתקדמים

מסחר בנגזרים ובמינוף דורש מיומנויות גבוהות יותר מכל מסחר אחר בבורסה זאת בהתייחס לסיכון הגבוה אותו הם טומנים בחובם. לצורך כך תחילה יש להבין כי מינוף לדוגמה, עשוי להגדיל את רמת הרווחים ועם זאת גם לגרום להפסדים כספיים משמעותיים.

בבחירה במכשירים פיננסיים נושאי סיכון אלו, חובה ללמוד היטב את כללי המשחק ומנגד, לצפות גם נפילות והפסדים כחלק מהדינמיקה בתחום. נוסף על כך, חשוב לדעת מהם עלויות המינוף ולחשב את רווחיות הפעולות.

התייחסו בערבון מוגבל למידע ברשת

קבוצות ופורומים ברשת בנושא שוק ההון נפוצים מאוד. אם אתם מחוברים לאחד או כמה, סביר להניח שספגתם "התקפת" מידע מכל מיני מומחים שהציעו את מרכולתם בשוק החברתי. שימו לב, לא כל מה שאי מי 'זרק' בפורום כלשהו, אכן נכון, לפחות עבורכם, שכן לא תמיד המטרה שלכם ושל כותב המידע – שווה.

כאשר אתם מגבשים דרכי פעולה ושיטות עבודה, התבססו על מידע מהימן הניתן במסגרות אמינות על ידי אנשי צוות שיש להם אינטרסים דומים לשלכם. 

לסיכום

שירות יעיל ומקצועי לצד מערכת מסחר טכנולוגית מתקדמת ולמידה בלתי פוסקת עשויים להניב לכם פוטנציאל תשואה גבוה. עם זאת, חשוב לפעול בסבלנות – צעד אחר צעד ולשאוב מידע ממקורות מהימנים בלבד. כך תוכלו לנהל את תיק ההשקעות שלכם בצורה בטוחה ואחראית ולמקסם את יכולות התשואה שלכם עם הזמן.

תוכן עניינים