פורטל כספים ביטוח רכב

חיפוש באתר

הסקר החודשי - פורטל כספים

אילו קופות גמל עדיפות
 
ביטוח רכב
להשוואת הצעות ביטוח רכב באתר בנקרייט
הכנסו לכאן


ביטוח רכב היא אחת ההוצאות הפחות נעימות שעלינו לשלם, בייחוד אם מדובר על ביטוח רכב שטח או אופנוע שעלותם גבוהה יותר מביטוחים עבור רכבים קטנים או משפחתיים, יחד עם זאת, רכישה של ביטוח רכב היא חיונית ולמעשה אף עומדת בגדר חובה, או לפחות חלק אחד של ביטוח רכב. ביטוח רכב כידוע מורכב משלושה חלקים: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וכך גם ביטוח צד ג', כאשר רק הסעיף של ביטוח חובה מחייב את בעל הרכב ברכישתו, בעוד שהשניים הנותרים מעניקים כיסוי להשקעה אשר ביצע בעת רכישת הרכב.

הוצאות של ביטוח רכב הן הוצאות די גדולות ומסתכמות כמה אלפי שקלים בשנה, לכן בעת חיפוש אחר חברות ביטוח בצעו השוואת ביטוחי רכב בין כמה חברות, זהו המקום לציין שאין חובה לרכוש  ביטוח חובה והביטוח המקיף באותה חברת ביטוח, כך שאת ההשוואה ניתן לפצל לשני הביטוחים.

רכישת פוליסת ביטוח רכב

אנשים רבים נוטים להישאר עם חברת ביטוח רכב איתה הם עובדים למשך שנים ואינם מקפידים על ביצוע בדיקת החלופות השונות אשר עומדות לרשותן בשוק. בייחוד בשלב בו אתם עומדים בפני חידוש ביטוח רכב שלכם מומלץ ביותר לבחון את האפשרויות השונות אשר עומדות בפניכם. ענף ביטוח רכב בישראל הינו ענף תחרותי מאוד וחברות ביטוח רכב נלחמות על כל לקוח, קחו בחשבון שבתמורה לכך שחברת ביטוח חדשה תקבל אתכם כלקוחות חדשים שלה היא תסכים להעניק הצעות אטרקטיביות במיוחד, גם אם אתם בכל זאת מעדיפים להישאר עם חברת הביטוח הנוכחית, בעזרת בדיקת החלופות השונות במשק תוכלו להוזיל עלויות אצל חברת הביטוח איתה אתם עובדים.

עלויות הן פרמטר חשוב ביותר בעת בחירה של פוליסת ביטוח רכב, יחד עם זאת ישנם פרמטרים נוספים שיש לשים עליהם דגש

  • היקף הפוליסה- מייד לאחר המחיר, הפרמטר הבא בחשיבותו זוהי הפוליסה עצמה ורמת הכיסוי שהיא מעניקה, בצעו השוואות בין פוליסות ביטוח שונות, כאשר פוליסת ביטוח רכב טובה תהיה כזו שתכיל סעיפים של שירותי גרר, ביטוח שמשות וכן הלאה
  • חברת הביטוח- עשו מחקר על חברת הביטוח עצמה, ישנן חברות ביטוח אשר מקלות עם המבוטחים שלהן בעת תביעות ביטוח ומעבירות את תשלומי הפיצויים במלואם תוך פרק זמן סביר, יחד עם זאת ישנן חברות ביטוח שונות אשר נתפסות כ"קמצניות" שאינן ממהרות להגיע להסדרים שיטיבו עם המבוטח, מעקבות תשלומים ונצמדות לגובה המינימאלי ביותר אותו הן צריכות לשלם. את המידע הזה אודות חברות הביטוח השונות תוכלו לדלות ממכרים או בפורומים שונים ברחבי הרשת.
  • רמת השירות- מהו טיב השירות שאותו מעניקה חברת הביטוח, האם יש לכם שם מענה אנושי וליווי צמוד במקרים של תאונות ותביעות ביטוח, או שמדובר בחברה אשר מעבירה את אחריות הטיפול על הלקוח.


1 ביטוח חובה
2 ביטוח מקיף

תפריט ראשי

השקעות

מימון

ביטוח

לימודים

משכנתא