פורטל כספים ביטוח בריאות

חיפוש באתר

הסקר החודשי - פורטל כספים

אילו קופות גמל עדיפות
 
ביטוח בריאות
להשוואת הצעות ביטוח בריאות באתר בנקרייט
הכנסו לכאן


הבריאות שלנו היא הדבר הכי יקר שיש לנו, ועל כן, עלינו לעשות את כל מה שניתן על מנת להבטיח שהיא תישאר תקינה וטובה, בנוסף, ישנם דברים שחשוב לדאוג להם מבעוד מועד ולוודא שבמקרה בו חלילה נזדקק לעזרה רפואית בעתיד, מסיבה כזו או אחרת, שנקבל את הטיפול הטוב, המקצועי והמהיר ביותר.

מערכת הבריאות הציבורית בארץ לוקה קצת בחסר שכן ביטוח בריאות ממלכתי אינו מכסה הוצאות עבור טיפולים רבים וכך גם סל התרופות של מערכת הבריאות הציבורית מוגבל במיוחד וישנן תרופות רבות אשר אינן כלולות בסל התרופות. זהו המקום לציין שרכישה ומימון עצמאי של טיפולים רפואיים ותרופות שונות יכול להגיע לסכומים של אלפי ואף עשרות אלפי שקלים, שלא לדבר על מקרים בהם יש צורך לעבור ניתוח בחו"ל, שם ההוצאות יכולות להגיע לסכומים של אף מאות אלפי שקלים. הפתרון הממשלתי לבעייתיות של סל התרופות הציבורי ומבחר שירותי הבריאות המוגבל אותו היא מציעה, הוא ביטוח בריאות משלים, שאותו ניתן לרכוש בקופת החולים והוא מהווה למעשה ביטוח בריאות מקיף יותר מאותו ביטוח בריאות בסיסי אשר מעניקה המדינה, יחד עם זאת, גם ביטוח בריאות זה אינו מספק מענה ראוי בכל המקרים.

פוליסות ביטוח בריאות פרטי

חברות ביטוח אשר פועלות בארץ ביניהן חברות כמו

  • פניקס
  • ביטוח ישיר
  • מגדל
מספקות פוליסות ביטוח בריאות מקיפות אשר מעניקות מענה ראוי לצורך הכול כך חשוב של שמירה על הבריאות שלנו. ישנם סוגים שונים של פוליסות ביטוח בריאות ובעת בחירה של פוליסת ביטוח כזו או אחרת כדאי לבצע סקר שוק מקיף, הן ברמת הפוליסות עצמן והן השוואת חברות ביטוח אשר מספקות פוליסות ביטוח בריאות. באמצעות סקר שוק תוכלו לבצע השוואת מחירים שתעזור לכם למצוא את הפוליסה עם העלות הנמוכה ביותר, כך שתתאים לכם מבחינת הגיל, המצב הבריאותי והצרכים הפרסונאליים שלכם. את ההשוואה הראשונית תוכלו לבצע בצורה פשוטה ביותר ברשת האינטרנט. אתרים שונים ברחבי הסייבר מספקים אפשרות לכלל הגולשים לקבל הצעת מחיר עבור פוליסת ביטוח בריאות מכמה חברות ביטוח שונות, כך שזהו מקום מצוין להתחיל בו את החיפושים אחר פוליסת ביטוח בריאות הטובה ביותר עבורכם. באתר תתבקשו למלא טופס קצר עם כמה פרטים עליכם ונציג מחברות הביטוח יחזור אליכם או יעביר ישירות את הצעת המחיר שלו עבור פוליסת ביטוח בריאות בשבילכם. סוג הפוליסה, גובה העלות שלה, ורמת הכיסוי אותו היא מספקת תקבע בהתאם לגיל המבוטח, המצב המשפחתי, המצב הבריאותי ופרמטרים נוספים שאותם תגדיר חברת הביטוח. בעת תהליך החיפוש אל תתביישו להתמקח על ההצעה, מדובר בשוק רווי תחרות וחברות הביטוח נלחמות על כל לקוח, כך שבהחלט קיים סיכוי שתזכו לקבל הצעה אטרקטיבית עוד יותר עבור פוליסת ביטוח בריאות עבורכם.

1 כיצד בוחרים ביטוח רפואי פרטי

תפריט ראשי

השקעות

מימון

ביטוח

לימודים

משכנתא