פורטל כספים משכנתאות

חיפוש באתר

הסקר החודשי - פורטל כספים

אילו קופות גמל עדיפות
 
משכנתאות

משכנתאות הן אחת מסוגי ההלוואות הנפוצות ביותר ונלקחות לצורך כיסוי הוצאות למטרות שונות. משכנתאות הן הלוואות לטווח ארוך, כאשר תקופת החזר התשלומים יכולה להגיע אף לעשרות שנים במסלולי משכנתאות מסויימים.

משכנתאות ניתן לקחת לצורך מימון של:

  • רכישה של דירה או בית לצורכי מגורים
  • בנייה של בית
  • שיפוץ או שיפור הדירה
  • רכישת נדל"ן להשקעה
  • מימון הוצאות נישואין
  • מימון לימודים

ניתן, אם כך ,לראות כי משכנתאות אלה הן הלוואות די מגוונות אשר מתאימות למימון צרכים שונים, וכך למעשה, כל משכנתא מותאמת לצורך היעוד לשמה היא נלקחה, וצריכה להיות תואמת לצרכים הפרטיים של הלווה.

כיצד לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר?

תהליך בחירה של משכנתאות עלול להיות קצת ארוך ויצריך מכם עשיית שיעורי בית, יחד עם זאת, חשוב לזכור שככל שתקפידו לבצע בחירה מושכלת יותר של משכנתאות, הרי שכך תוכלו לחסוך עלויות באופן משמעותי ובמקביל ליהנות מתנאי משכנתא מותאמים למצב הפרטני שלכם וליכולת הכלכלית שלכם.

בעת תהליך חיפוש משכנתאות חשוב לבחון כמה פרמטרים שונים אשר רלוונטיים לנושא. כפי שצוין בהתחלה, יש להגדיר ראשית את המטרה לשמה בודקים משכנתאות, זה יהיה קו המנחה אשר יעזור ליועץ המשכנתא שלכם להתאים לכם את סוגי משכנתאות הרלוונטיים והמתאימים ביותר עבורכם. שנית, הגדירו את גודל התקציב לו תזדקקו לצורך המטרה שלכם ובדקו מהו החלק היחסי של העלות אשר כבר עומד לרשותכם, ומהו החלק היחסי עליו תצטרכו לבקש הלוואה מהבנק. בדקו את מצבכם הכלכלי כיום, עשו מאזן של ההכנסות שלכם אל מול ההוצאות החודשיות, כך גם כדאי לקחת בחשבון הכנסות והוצאות עתידיות, זה יעזור לכם להגדיר את גובה החזרי התשלומים הריאליים בהם תוכלו לעמוד במהלך תקופת ההחזרים. בעת תהליך חיפוש משכנתאות חשוב לבדוק פרמטרים שונים, כמו מועדי הפירעון של המשכנתא, תנאי ההחזרים וגובה ההחזרים החודשיים של ההלוואה, וכך גם חשוב להתאים את פרק זמן של ההלוואה. הקפידו לבדוק את הריביות של משכנתאות שונות, ריבית משכנתא משפיעה באופן ישיר ומשמעותי על גובה ההחזר בו תיאלצו לעמוד, כך ישנן משכנתאות בעלות ריבית קבועה, וכאלה בעלות ריבית משתנה, משכנתאות מבוססות פריים וישנן כאלה אשר צמודות למדד המחירים לצרכן. כל מסלול משכנתא נושא עימו יתרונות וחסרונות שונים, חשוב מאוד לבחון את כל האפשרויות אשר פתוחות לפניכם ולמצוא את האפשרות הנוחה והמתאימה ביותר עבורכם.

מחשבון משכנתא, אותו תוכלו למצוא ברחבי רשת האינטרנט, יעזור לכם לבדוק את גובה תשלומי ההחזר של משכנתאות בהם תצטרכו לעמוד, כמו גם את הסכום הסופי אותו תצטרכו להחזיר בתום תקופה החזר התשלומים של המשכנתא. ביצוע סקר שוק מעמיק הוא מהלך חיוני בתהליך בדיקה של משכנתאות, הקפידו לבצע השוואות בין ההצעות השונות אותן תקבלו בבנקים השונים.1 מדוע כדאי ומשתלם לקחת יעוץ משכנתא?
2 חישוב ריבית משכנתא
3 להיכנס אל מחשבון ביטוח משכנתא בשביל העתיד שלכם
4 שירותי יעוץ משכנתאות בעת רכישת הדירה הראשונה
5 ייעוץ מקצועי של פורום משכנתא
6 מחשבון החזר משכנתא לתכנון העתיד
7 משכנתאות או לא להיות
8 כיצד לבחור את המשכנתא הטובה ביותר בעזרתו של מחשבון משכנתא פריים
9 לחשב ריבית משכנתא ממוצעת בשביל העתיד
10 יעוץ משכנתאות – בשביל מה צריך את זה?

תפריט ראשי

השקעות

מימון

ביטוח

לימודים

משכנתא