פורטל כספים כרטיסי אשראי

חיפוש באתר

הסקר החודשי - פורטל כספים

אילו קופות גמל עדיפות
 
כרטיסי אשראי
להשוואת כרטיסי אשראי באתר בנקרייט
הכנסו לכאן


אחד מאמצעי התשלום המועדפים והנפוצים ביותר בקרב כלל הצרכנים הוא כרטיס אשראי. השימוש בכרטיסי אשראי הוא נח ומקל מאוד על הצרכן, שכן הוא מאפשר לשלוט על ההוצאות בצורה טובה יותר, ופוטר מהצורך להחזיק כמויות גדולות של כסף מזומן או פנקסי שיקים.

החדירה המוצלחת כל כך של כרטיסי אשראי לשימוש הצרכני הרחב אינה מפתיעה, שכן קיומם של כרטיסי אשראי מקלים מאוד על הצרכנים מאחר ו:

  • שימוש ב- כרטיסי אשראי מאפשר לבצע דחייה של גביית התשלום, כך שבמקום לשלם את סכום הרכישה במועד הרכישה עצמו, בעל הכרטיס יכול לדחות את מועד התשלום. גבייה של כרטיסי אשראי נעשית עד חמישה עשר ימים לאחר סיומו של חודש העסקאות, כך שלמעשה עבור עסקה שביצעתם בתחילת החודש, תשלמו רק חמישה עשר ימים שאחרי סופו של החודש. מועדי החיוב אינם מוכרחים להיות בתאריך הזה וישנם כרטיסי אשראי בהם מועד החיוב הוא בשני לחודש או בעשירי לחודש העוקב. כדאי לציין שישנם כרטיסי אשראי המקלים עוד יותר ומוסיפים אף ימי אשראי נוספים, בתוספת תשלום עמלה.
  • שימוש ב- כרטיסי אשראי מאפשר לבצע פריסת תשלומים של העסקה, מה שיעיל במיוחד עבור עסקאות גדולות, כמו ריהוט לבית, תשלום עבור חופשות וכן הלאה. ישנם בתי עסק שונים אשר מאפשרים לבצע פריסת תשלומים ללא עלות, ואחרים מאפשרים פריסה של תשלומים בקרדיט בלבד, על נוהל פריסת התשלומים של בית העסק יידעו אתכם בנקודת המכירה. זה המקום לציין שבעלות של כרטיס אשראי מאפשרת לכם לבצע גם פריסת תשלומים על כל החיוב החודשי ולא רק באופן פרטני לרכישות ספציפיות
  • מסגרת אשראי- במידה והזמנתם כרטיסי אשראי באמצעות הבנק שלכם, הרי שמסגרת כרטיס האשראי תקבע בהתאם למסגרת החשבון שלכם בבנק, יחד עם זאת, עומדת בפניכם האפשרות להזמין כרטיסי אשראי מחברת האשראי עצמה, כלומר כרטיסי אשראי חוץ בנקאי. כרטיס אשראי חוץ בנקאי יאפשר לכם לקבל מסגרת אשראי נוספת, מעבר למסגרת אותו יש לכם בבנק באמצעות מסגרת אשראי חוץ בנקאית
  • צבירת נקודות והטבות נוספות- במסגרת השימוש בכרטיסי אשראי אתם צוברים נקודות על כל עסקה, את כמות הנקודות שמגיע לכם על כל עסקה קובעת חברת האשראי, כאשר את הנקודות תוכלו להמיר בהטבות ומוצרים שונים שאותם מעמידה לרשותכם חברת האשראי, בנוסף, שימוש ב- כרטיסי אשראי מעניק לכם הטבות והנחות בבתי עסק שונים, את פירוט בתי העסק אשר מקנים הטבות לבעלי כרטיסי אשראי תוכלו לקבל מחברת האשראי עימה אתם עובדים. ערכו סקר שוק ובצעו השוואת כרטיסי אשראי לפני שאתם בוחרים בכרטיס אשראי כזה או אחר, כך גם כדאי להשוות בין חברות האשראי והתנאים אותם הן מעניקות, כאשר הפרמטרים החשובים הם גובה העמלה אותה תשלמו בעד כרטיס האשראי ומסגרת האשראי אותה תקבלו מחברת האשראי.


1 כל היתרונות וכל החסרונות של כרטיס אשראי חוץ בנקאי

תפריט ראשי

השקעות

מימון

ביטוח

לימודים

משכנתא